DANI SRCA U POLIKLINICI SUNCE

26.9. – 31.10.2015.

Jeste li i Vi jedna od onih osoba koja redovitu brigu o svom zdravlju često ostavlja po strani izlažući se pritom mnogobrojnim štetnim posljedicama? Svjetski dan srca 29. 9. 2015., idealna je prilika da konačno posložite svoje prioritete.
Poliklinika Sunce, vođena misijom o pružanju kvalitetnijeg i dugovječnijeg življenja i ovaj put podsjeća na kontinuiranu potrebu stvaranja globalnog okruženja koje podiže svijest o zdravlju srca i omogućuje ljudima da unesu pozitivne
i prijeko potrebne promjene, kako bi smanjili rizike od bolesti srca i moždanog udara, vodećih uzročnika smrtnosti u svijetu.
Iskoristite do kraja listopada 2015. godine posebnu ponudu Poliklinike Sunce i na vrijeme učinite nešto za svoje dobro zdravlje i dogovorite pregled.

Obavite specijalistički pregled uz procjenu kardiovaskularnog rizika:

• pregled specijaliste
  • određivanje masnoća (kolesterol, HDL, LDL, trigliceridi) i visoko osjetljivog CRP-a
  • EKG
  • UZV karotidnih arterija
  • izračun kardiovaskularnog rizika

Poliklinika Sunce omogućila Vam je i kompletnu laboratorijsku obrada uz promotivnu cijenu:

• kompletna krvna slika
  • CRP
  • masnoće (kolesterol, HDL, LDL, trigliceridi)
  • šećer
  • jetrene probe (AST, ALT, GGT, ALP, bilirubin)
  • elektroliti, urati, kreatinin, kalcij, urin
DOGOVORITE TERMIN

Molimo prepišite znakove sa donje slike.

Molimo pričekajte...

DANI SRCA  newsletter