DANI SRCA u Poliklinici SUNCE

I ove godine, na Svjetski dan srca, 29.9.2014., Poliklinika SUNCE poziva vas da se pridružite svjetskom pokretu za bolje zdravlje srca, gdje god živite i radite. Neka nam zajednički cilj bude stvaranje okruženja koje potiče svijest o zdravlju srca i omogućuje ljudima da unesu pozitivne promjene koje mogu umanjiti rizik od bolesti srca i moždanog udara.

Do kraja godine iskoristite našu posebnu ponudu i obavite specijalistički pregled uz procjenu kardiovaskularnog rizika po promotivnoj cijeni, za 499 kuna:

• Pregled specijaliste
  • Određivanje masnoća (kolesterol, HDL,LDL, trigliceridi) i visoko osjetljivog CRP-a
  • EKG
  • UZV karotidnih arterija
  • Izračun kardiovaskularnog rizika

Brigu o svom zdravlju povjerite Poliklinici SUNCE – najvećem privatnom zdravstvenom sustavu u našoj zemlji. Učinite već danas nešto za svoje zdravlje, dogovorite pregled.

Molimo pričekajte...